Mlýnky na kávu

Prodej repasovaných mlýnků MahlkönigProdáváme poctivě repasované mlýnky Mahlkönig VTA6 a Mahlkönig K32/K22 Guatemala. Mlýnek je kompletně rozebrán na jednotlivé díly. Co je potřeba, se nahradí novými díly: elektroinstalace, koncové spínače, ložiska, přítlačný mechanismus, pružiny, těsnění, kryty, ovládací prvky, polepy. Vždy brousíme mlecí kameny, nebo na přání zákazníka dáváme nové.
Repasovaný mlýnek přivezeme do vaší provozovny, nainstalujeme, zaškolíme obsluhu, naučíme vás základní údržbu mlýnku. Repasovaný mlýnek vám odvede dobrou službu za zlomek ceny nového mlýnku.

Kontakt

Servis mlýnkůProvádíme opravy mlýnků na kávu, specializujeme se na mlýnky značky Mahlkönig. Ke všem opravám přistupujeme komplexně a zodpovědně. Disponujeme nejširším skladem náhradních dílů pro mlýnky Mahlkönig v ČR a SK. Provádíme i kompletní repasování mlýnků Mahlkönig VTA6 a Mahlkönig K32/K22 Guatemala.
Po dobu opravy vašeho mlýnku zapůjčíme náhradního mlýnek. S námi nikdy nezůstanete bez mlýnku.

Kontakt

Broušení mlýnských kamenůBrousíme mlýnské kameny pro mlýnky Mahlkonig i jiné značky.
Nabroušením mlýnských kamenů výrazně prodloužíte životnost mlýnských kamenů a zvýšíte kvalitu mletí kávy. Brousíme mlýnské kameny pro Mahlkönig K22/K32 Guatemala průměr 71 mm, Mahlkönig VTA6 průměr 120 mm, Mahlkönig DK 15 průměr 130 mm, Mahlkönig DK27 průměr 180 mm a jiné…

Kontakt